Kdo jsme?

Info TV Brno a JIžní Morava  je primárně zpravodajský kanál se specializací na dopravu, aktuální dění, zprávy z regionu a další doplňkové služby. 

Kanál bude v těsně spolupracovat s Rádiem Dálnice. Aspirujeme na vytvoření nového typu audiovizuálního a komunitního média, které se na českém trhu zatím neobjevuje. 

Dopravní zprávy

Dopravní zpravodajství až 5x v hodině ve spolupráci se specializovaným dopravním Rádiem Dálnice. Záznamy z dopravním kamer v ulicích Brna i z dálnice D1 a mnohých dalších komunikací.

Jak nás naladíte?

Program vysílá v celoplošném televizním multiplexu 4, který šíří i tematické kanály televize Nova (Nova Gold, Nova Action a Nova 2). Pokud tyto stanice přijímáte na klasickou venkovní nebo pokojovou anténu, případně přes společnou televizní anténu, měli byste naladit i INFO TV Brno a Jižní Morava. Moderní televizory nový program načtou do svojí nabídky automaticky a diváka na něj upozorní. 

Podnikatel Pařízek začal testovat svůj nový informační kanál

June 04, 2018

O čem je Dle udělené licence má nová televize cílit na Brno a Jihomoravský kraj, plánuje nabídnout program informačně-zábavního charakteru po celých 24 hodin.tato položka? 

Zdroj: digital.rozhlas.cz

Lákáme vás k návštěvě Slovanské epopeje

May 31, 2018

S naší kamerou jsme navštívili Slovanskou epopej Alfonse Muchy. 

Nový audiovizuální projekt Info TV, který zahájí v červnu, propojí televizní a rozhlasové vysílání v Jihomoravském kraji. Zaměří se především na zpravodajství.

Společnost Digital Broadcasting podnikatele Radima Pařízka, která provozuje zemské televizní multiplexy a také vysílání televizí Relax, Rebel, Rebel 2: Slušnej kanál a rádií Čas či Dálnice, spustí nový projekt. Prvního června zahájí regionální vysílání televize Info TV Brno a Jižní Morava v multiplexu 4. Na konferenci TV Con 2018, kterou v úterý uspořádala společnost Internet Info, to uvedly Nikola Pařízková  (na snímku vpravo) a Martina Vacková ze společnosti Digital Broadcasting.

"Bude se jednat primárně o zpravodajský kanál se specializací na dopravu, aktuální dění, zprávy z regionu a další doplňkové služby.Televizní kanál bude těsně spolupracovat s Rádiem Dálnice. Chceme vytvořit nový typ audiovizuálního a komunitního média, které se na českém trhu zatím neobjevuje," doplnila pro MSM Martina Vacková, PR a marketingová manažerka Digital Broadcasting s tím, že více informací společnost zveřejní na chystané tiskové konferenci.

Nevíte jak nás naladit?

June 04, 2018

Novou televizní stanici zaměřenou na regionální zpravodajství, dopravu a zábavu v Brně a na jihu Moravy spustil v noci na středu Radim Pařízek, provozovatel celoplošného multiplexu 4. Program Info TV Brno a Jižní Morava je dostupný v regionálním okně této sítě v Brně, Znojmě, Hodoníně, Blansku a Adamově. Vysílání tvoří záběry z dopravních kamer v Brně a na dalších místech Jihomoravského kraje, textové lišty, infografika a zvuk z Rádia Dálnice, dalšího projektu Radima Pařízka. Obě média mají úzce spolupracovat i nadále, Info TV Brno a Jižní Morava má nabídnout unikátní mix zpráv z dopravy a regionálních informací.

Moderní televizory nový program detekují samy a upozorní diváky na aktualizaci programové nabídky. U starších modelů nebo některých set-top-boxů je nutné nejprve spustit automatické vyhledávání programů, díky níž se do přijímače naskenuje aktuální programová nabídka. Vedle vysílání v celoplošném multiplexu 4 by se Info TV Brno a Jižní Morava měla v dohledné době objevit i v Přechodové síti 13, která vysílá ve standardu DVB-T2. Info TV Brno a Jižní Morava je již třetí terestricky vysílající televizní stanicí v Brně po Brněnské televizi (bTV) a TV Brno 1.

Vysílače, které využívá Info TV Brno a Jižní Morava:

  • Brno – Barvičova (kanál 46)

  • Brno – Jihlavská (kanál 46)

  • Adamov (kanál 44)

  • Blansko – Veselice (kanál 44)

  • Hodonín – Kapánsko (kanál 46)

  • Znojmo – Deblínek (kanál 46)

Zdroj: Televizniweb.cz

Please reload

VODNÁŘ

horoskop

Máte naději na to, být v práci úspěšnější, jen zatněte zuby. 

 ©  Info TV Brno a Jižní Morava / Copyright 2018   -  Všechna práva vyhrazena
       Developed by Martina
Netradiční zpravodajská televize

Nový koncept zpravodajské regionální televize spojující prvky rádia a tv.